MENU

Rozpínatelné kroužky na uchycení rostlin

Rozpínatelné kroužky na uchycení rostlin

Rozpínatelné kroužky na uchycení rostlin jsou vyrobeny z čistého ekologického polyethylénu. Tvoří je dva odlehčené děrované polokruhy uprostřed spojené pružnou ohebnou částí. Na konci jednoho polokruhu je vytvořeno "očko", na konci druhého polokruhu pružný "zobáček", který do očka zapadá. Pérující "zobáček" je rozevíratelný, na vrchní části opatřený bezpečnostním zoubkem. 

Více detailů


125,00 Kč

55

Zboží, které bylo s tímto zakoupeno:

Rozpínatelné kroužky na uchycení rostlin jsou vyrobeny z čistého ekologického polyethylénu. Tvoří je dva odlehčené, asi půl centimetru široké děrované polokruhy uprostřed spojené pružnou ohebnou částí. Na konci jednoho polokruhu je vytvořeno "očko", na konci druhého polokruhu pružný "zobáček", který do očka zapadá. Pérující "zobáček" je rozevíratelný, na vrchní části opatřený bezpečnostním zoubkem. Práce s rozpínatelnými kroužky je velice snadná, zvládne ji i malé dítě. Stonek rostliny lehce přiložíte k opěrné tyčce, kovové opěrné spirále, pletivu, atd. Stonek spolu s opěrnou tyčkou přidržíte jednou rukou. Do druhé ruky uchopíte rozpínatelný kroužek. Rozpínatelný kroužek přiložíte na tu část rostliny, kterou chcete přichytit k opěrné tyčce. Mírným tlakem na konce rozpíratelného kroužku dojde ke spojení obou polokruhů. Zobáček na jednom polokruhu zapadne do očka na druhém polokruhu. Bezpečné spojení pak zajistí zoubek na rozpínatelném zobáčku. Když budete potřebovat rozpínatelný kroužek přemístit na jinou část rostliny, stačí jen lehce přimáčknout zobáček a uvolnit tím bezpečnostní zoubek. Pružná prostřední část obou polokruhů se roztáhne, změní tím kroužek na dva spojené polokruhy, ty velice lehce a šetrně vyjmete a umístíte tam, kde je budete potřebovat. Na konci sezony, kroužky rozpojíte, opláchnete, necháte oschnout a uschováte je na další použítí příští rok.

Rozpínatelné kroužky jsou výborné k uchycení paprik, rajčat, okurek hadovek, lilků, tyčkových a pnoucích fazolí, ačokči, atd. Hodí se i k uchycení vyšších květin, pnoucích květin a všech rostlin, které potřebujete k něčemu přichytit. Jsou dostatečně široké, nezařezávají se do rostlin a neškodí jim.

Jsou velice vhodné i k uchycení nejrůznější sítí na pěstování, bambusových zahradních konstrukcí, atd.

 

Balení obsahuje cca 50 kusů rozpínatelných kroužků.

Košík  

(prázdný)